Producent zbiorników stalowych

Zbiorniki nierdzewne

Zbiorniki ze stali nierdzewnej

Gpi produkuje zbiorniki wykonane ze stali nierdzewnej 304 i 316 oraz stali typu DUPLEX dla sektora spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego. Dzięki ciągłym innowacjom technologicznym, procesowym oraz doskonaleniu umiejętności pracy zespołowej, wyróżniamy się na tle konkurencyjnych firm.

O nas

Gpi Tanks to producent zbiorników ze stali nierdzewnej. W naszej ofercie znajdują się m.in. zbiorniki magazynowe, zbiorniki ciśnieniowe, zbiorniki chemiczne, czy też zbiorniki z mieszadłem. Inżynierowie i technicy Gpi zwracają ogromną uwagę na szczegóły, od etapu projektowania aż po montaż. Zbudujemy zbiornik idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

 

Nasi Klienci

Zbiorniki procesowe i do magazynowania wysokiej jakości produktów

Gpi produkuje zbiorniki magazynowe ze stali nierdzewnej o pojemności od 500 litrów do 15 000 m³. W zależności od potrzeb klienta i sposobu transportu możemy zbudować zbiornik w naszej fabryce. Innym rozwiązaniem jest budowa zbiornika bezpośrednio u klienta. 

W jednym z naszych zakładów produkujemy wysokiej jakości zbiorniki magazynowe o szerokości do 6 m. Jeśli nie ma możliwości dostawy zbiorników transportem drogowym możemy wyprodukować zbiorniki w naszej holenderskiej fabryce w Groot Ammers. Ta fabryka położona jest nad rzeką Lek, dzięki czemu zorganizujemy transport zbiorników drogą wodną.

Zbiorniki nierdzewne produkujemy również w Polsce w Brzegu i w Skarbimierzu (woj. opolskie).

Jeśli żadne z powyższych rozwiązań nie jest możliwe, wówczas zbiorniki o szerokości do 30 metrów i wysokości do 30 metrów możemy zbudować bezpośrednio w Państwa firmie.

Normy i zalecenia

Gpi produkuje zbiorniki przemysłowe ze stali nierdzewnej zgodnie ze stosowanymi wymaganiami i normami, takimi jak:

zbiorniki ze stali nierdzewnej

Zapisz się do Newslettera

  • W jakim języku chcesz otrzymywać newsletter?